Szukaj

 

OFERTA SERWISU !!!Miło nam poinformować o powstaniu nowego katalogu internetowego Warszawskie Firmy Budowlane, który w prosty i zwarty sposób grupuje zarówno nowe jak i sprawdzone firmy z branży budowlanej działające na terenie Warszawy.


Korzyści z umieszczenia informacji w katalogu:

Þ   Serwis umożliwia szybki kontakt nowym klientom z Warszawy.

Þ   Dzięki katalogowi Warszawskie Firmy Budowlane państwa firma zyskuje nowy kanał dystrybucji usług i towarów, który ciągle się rozwija.

Þ   Katalog grupuje warszawskie firmy budowlane, aby jednocześnie skonkretyzować obszar i zakres państwa działalności, a tym samym ułatwić i przyspieszyć klientom podjęcie decyzji.

Þ   Za pośrednictwem serwisu informacja o państwa ofercie znajdzie się w popularnych wyszukiwarkach, takich jak Google.

Þ   Wizytówka w katalogu wzmocni pozycję państwa firmy przede wszystkim na rynku lokalnym, ale także znacząco poszerzy pole działania na terenie całego kraju.

Þ   Po rejestracji otrzymujecie państwo konto, za pomocą którego po zalogowaniu można samodzielnie edytować i aktualizować informacje o działalności, promocjach, nowych usługach lub towarach.

Þ   Serwis sukcesywnie podnosi swoją pozycję w wyszukiwarkach, dzięki czemu zwiększa rzeszę potencjalnych klientów.

Þ   Prosty i zwarty układ wizytówki, krótki opis na liście ofert, a także szczegółowe kategorie budowlane znacząco ułatwią nowym kontrahentom skorzystanie z państwa oferty.

Þ   Wizytówka internetowa to skuteczne narzędzie promocji firmy, które jest dostępne dla klientów przez 24 godziny na dobę.

Þ   W dobie informacji, gdy większość ludzi poszukuje usług i towarów poprzez internet, umieszczenie wizytówki firmy w branżowym katalogu jest nie tylko słusznym wyborem, ale niemalże koniecznością.

Þ   Dodanie informacji o firmie jest DARMOWE i umożliwia przetestowanie usługi przez okres 30 dni, bez żadnych zobowiązań.

Þ   W chwili rejestracji wpis państwa firmy jest od razu widoczny na pierwszej pozycji strony głównej oraz wyników wyszukiwania serwisu.

  

Jeśli więc chcesz zwiększyć widoczność swojej oferty dla klientów z Warszawyjuż TERAZ dodaj firmę do katalogu Warszawskie Firmy Budowlane ZA DARMO zdobywaj klientów.

Odnowienie wpisu firmy to koszt jedynie 149 PLN (netto) za cały rok wyświetlania.


MOŻLIWOŚCI SERWISU:

Þ   Szczegółowy opis oferty państwa firmy.

Þ   Pełne dane teleadresowe z mapą lokalizacji opartą na google maps.

Þ   Link odsyłający do państwa strony internetowej.

Þ   Możliwość umieszczenia do 18 zdjęć po zalogowaniu.

Þ   Możliwość wprowadzenia słów i fraz kluczowych (do ok. 1000 znaków).

Þ   Możliwość nieograniczonego wyboru pomiędzy ponad 100 szczegółowymi kategoriami budowlanymi.

Þ   Formularz kontaktowy zintegrowany z adresem e-mail.

>> DODAJ FIRMĘ - ZA DARMO !!! <<-