SzukajVOLTA Sp. z.o.o.

Dane teleadresowe

Adres: 02-230 Warszawa
Jutrzenki 94
NIP: 521-136-74-44
Telefon: 609-103-029
E-mail: j.lelito@volta.com.pl
Strona: inwestycje.volta.com.pl

Galeria zdjęć

Opis i oferta

 

WSPIERAMY INWESTORÓW, PROJEKTANTÓW INTEGRATORÓW POPRZEZ:

OPRACOWANIE KONCEPCJI

Analiza i opracowanie koncepcji stanowi istotny element w procesie przygotowania realizacji projektu technicznego. Etap ten ma szczególnie znaczenie dla przedsięwzięć złożonych, składających się z wielu faz i różnych obszarów tematycznych.

PRZYGOTOWANIE ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH

Dobieramy odpowiednie urządzenia i rozwiązania technologiczne opierając się na naszym doświadczeniu i potrzebach Klienta.

WSPARCIE PODCZAS REALIZACJI INWESTYCJI

Nasza praca nie kończy się na przygotowaniu projektu. W porozumieniu z Klientem prowadzimy nadzór nad wdrażaniem dokumentacji projektowej błyskawicznie reagując na wszelkie zmiany i uwagi.

WYKONYWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

Opracowujemy pełną dokumentację projektową z uwzględnieniem wszelkich wymagań technicznych, zestawiając jednocześnie koszty realizacji inwestycji.

DOSTAWĘ URZĄDZEŃ

Dostarczamy urządzenia, które w największym stopniu spełniają oczekiwania Inwestora. W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę urządzeń z zakresu systemów zabezpieczeń.

PROPONOWANIE METODY FINANSOWANIA INWESTYCJI

Długoterminowy wynajem urządzeń umożliwia księgowanie comiesięcznych rat czynszu bezpośrednio w kosztach inwestycji.

REKOMENDACJĘ FIRM WYKONAWCZYCH

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam rekomendować wykonawców, którzy w sposób rzetelny wywiązują się z powierzonych zleceń.

POMOC W URUCHOMIENIU SYSTEMU

Obsługiwane przez nas inwestycje mają priorytet w zakresie świadczenia usług wspierających. Wsparcie techniczne przy uruchomieniu systemu jest szczególnie istotne w projektach, w których stosowane są najnowsze technologie i urządzenia. W takich sytuacjach nasi Kierownicy Produktów chętnie służą swoją fachową wiedzą i pomocą.

Słowa kluczowe

instalacje, kontroli dostępu, instalacje pożarowe, systemy, system sygnalizacji pożaru, telewizji dozoru, system ognioduszenia, ostrzegawczy, sygnalizacja włamania, systemy domofonowe, system oddymiania, instalacja, instalacje alarmowe, automatyka, sterowanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail*
Telefon
Temat*
Wiadomość*

* - pole wymagane


-