SzukajTrio-Tech Sp. z o.o.

Dane teleadresowe

Adres: 03-231 Warszawa
Odlewnicza 4
NIP: 5252819647
Telefon: 787570787
E-mail: ad.stepien@trio-tech.pl
Strona: www.trio-tech.pl

Galeria zdjęć

Opis i oferta

Trio-Tech Sp. z o.o. działa na terenie Polski. Zajmuje się zakupem materiałów, a następnie ich sprzedażą firmom i organizacjom budowlanym.

Ponadto firma „Trio-Tech” przygotuje rozwiązania i dobiera materiały do wykonania hydroizolacji fundamentów.

Nasza firma proponuje rozwiązania przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii budowlanych, zawsze starając się „nadążyć z duchem czasu”. Praca wykonywana jest w terminach ustalonych przez klienta. W budownictwie stosowane są certyfikowane nowoczesne, przyjazne dla środowiska materiały budowlane. Gwarantujemy wysoką jakość i niezawodne wykonanie.

Podstawą sukcesu firmy jest wysoka jakość pracy, profesjonalizm personelu, zaawansowane technologie, nowoczesne materiały budowlane.

Bazując na własnym doświadczeniu, firma stara się indywidualnie podejść do każdego klienta, zaproponować dogodną opcję współpracy, optymalny i elastyczny sposób relacji.

 

Skuteczna ochrona fundamentu przed wodą gruntową to poważne zadanie, które budowniczowie muszą rozwiązać podczas budowy.

Prawidłowo wykonana hydroizolacja płyty, ścian, stropów, zbiorników fundamentowych pozwala zapewnić jej szczelność.

Rozważ najczęstsze sposoby: 

Hydroizolacja bezpowłokowa (tzw. Biała wanna).

Odpowiednie zaprojektowanie rozkładu dylatacji roboczych/skurczowych, dobór elementów uszczelniających, zaprojektowanie odpowiedniej mieszanki betonowej, profesjonalne wykonawstwo. Zastosowanie tych wszystkich elementów pozwala na ograniczenie (wyeliminowanie do minimum) powstawania niekontrolowanych nieszczelności. 

Hydroizolacja powłokowa – system membran SIKA.

Konstrukcje podziemne budynków muszą spełniać coraz bardziej rygorystyczne wymagania, wynikające z potrzeb inwestorów, którzy przewidują na poziomach podziemnych lokalizację pomieszczeń mieszkalnych i rekreacyjnych, specjalnych pomieszczeń technicznych, serwisowych albo powierzchni magazynowych. Sika zapewniają unikalne, przylegające na całej powierzchni i niezwykle elastyczne systemy membran opartych na bazie plastycznych poliolefin, które bez problemu spełniają wszystkie wymagania i w sposób bezpieczny odpowiadają na potrzeby inwestorów, którym zależy na trwałych i szczelnych konstrukcjach podziemnych.

 

 

Słowa kluczowe

biała wanna, hydroizolacja, akcesoria, dystanse betonowe, membrany, szlamy, iniekcja

Imię i nazwisko *
Adres e-mail*
Telefon
Temat*
Wiadomość*

* - pole wymagane


-