SzukajWARM-DOM

Dane teleadresowe

Adres: 03-926 Warszawa
Walecznych 66/6
NIP: 113-00-11-126
Telefon: 22-617-64-26
Fax: 22-617-64-26
E-mail: biuro@warmdom.pl
Strona: www.warmdom.pl

Opis i oferta

Funkcjonujemy na warszawskim rynku budowlanym od 8.04.1993 r. Specjalizujemy się w realizacji robót wykończeniowych, występując zarówno w charakterze generalnego wykonawcy w dużych remontach i modernizacjach, jak również podwykonawcy przy specjalistycznych robotach wykończeniowych.

Na budowach, które realizujemy jako generalny wykonawca, korzystamy z podwykonawców instalacyjnych rzemieślników różnych specjalności, przy współpracy z którymi, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt w zakresie nowoczesnego i funkcjonalnego wykończenia wnętrz w obiektach starych jak i nowo wznoszonych. Szczególną uwagę przy realizacji robót zwracamy na uzyskiwanie wysokiej klasy wnętrz.

Współpracujemy także z architektami, specjalizującymi się w projektowaniu wnętrz, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową usługę, od projektu do przekazania Inwestorowi kluczy.

W naszej firmie zajmujemy się między innymi wykonaniem kompleksowych prac wykończeniowych, remontowych i modernizacyjnych w mieszkaniach, domach oraz innych lokalach użytkowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  - wygładzanie ścian i sufitów
  - malowanie
  - tapetowanie
  - montaż ścianek gips-karton
  - rozprowadzanie instalacji elektrycznej
  - prace hydrauliczne
  - kładzenie podłóg, paneli, parkietów
  - układanie glazury i terakoty
  - biały montaż
  - montaż oświetlenia
  - wykonanie sufitów podwieszanych
  - zabudowa kuchni
  - odświeżanie ścian i sufitów
  - skuwanie glazury i terakoty
  - wyburzanie ścianek
  - cyklinowanie parkietu
  - wymiana podłóg
  - wymiana instalacji elektrycznej
  - wymiana instalacji hydraulicznej
  - wymiana wanien, kabin prysznicowych, umywalek i sedesów
  - wymiana okien
  - wymiana drzwi
  - wymiana instalacji grzewczej

Współpracujemy z profesjonalnymi dekoratorami wnętrz zajmującymi się niebanalną aranżacją powierzchni sklepowych, lokali usługowych, biur i powierzchni mieszkalnych.

Przedsiębiorstwo budowlane WARM-DOM kompleksowo zajmie się adaptacją dowolnej powierzchni: strychu czy poddasza na mieszkanie, hali na biuro, starych zabudowań fabrycznych na wygodne i nowoczesne lofty.

Na wykonane przez siebie prace udzielamy gwarancji i zapewniamy swoim klientom pełną obsługę w zakresie usług budowlanych i instalacyjnych.

Słowa kluczowe

prace wykończeniowe, remonty, generalny wykonawca, modernizacje, podwykonawca, projektowanie wnętrz, remontowe, mieszkania, domy, lokale użytkowe, wygładzanie ścian, sufitów, malowanie, tapetowanie, montaż ścianek, gips-karton, g-k, instalacje elektryczne, prace hydrauliczne, grzewcze, elektryka, hydraulika, kładzenie podłóg, paneli, parkietów, układanie glazury, terakoty, biały montaż, montaż oświetlenia, sufity podwieszane, zabudowa kuchni, odświeżanie ścian, skuwanie, wyburzanie ścianek, cyklinowanie, wymiana podłóg, wymiana wanien, kabin prysznicowych, umywalek, sedesów, okien, drzwi, okna, dekoratorstwo, aranżacja, adaptacja

Imię i nazwisko *
Adres e-mail*
Telefon
Temat*
Wiadomość*

* - pole wymagane


-