SzukajTOBEX

Dane teleadresowe

Adres: 04-113 Warszawa
Łukowska 2/15
NIP: 1130221326
Telefon: 501-022-996
E-mail: lesztomtbx@poczta.onet.pl
Strona: www.tobex.republika.pl

Opis i oferta

Firma Tobex istnieje na rynku od 1998 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach mieszkań biur i obiektów przemysłowych.

Działamy na terenie Warszawy i okolic. Podejmujemy się budowy domków jednorodzinnych, rezydencji, budynków usługowych i biurowych oraz remontów i wykończenia mieszkań. Realizujemy inwestycje od A do Z na zasadzie generalnego wykonawstwa, a także modernizacje i rozbudowy budynków istniejących.

Duże doświadczenie w wykonawstwie prac wykończeniowych pozwala realizować remonty kompleksowe całych mieszkań oraz adaptacje kuchni pod projekty mebli kuchennych.

Wykonujemy:
 - wszelkie prace stanu surowego
 - prace wykończeniowe
 - docieplenia budynków
 - nietypowe techniki wykończeniowe jak stiuki, trawertyny, przecierki
 - parkiety: cyklinowanie, lakierowanie
 - instalacje elektryczne i hydrauliczne

Każde zlecenie poprzedzone jest darmowym kosztorysem ofertowym, który sporządzany jest po wizji lokalnej na bazie ustaleń z inwestorem.

Słowa kluczowe

kompleksowe remonty, mieszkań, biur, obiektów przemysłowych, budowa domków, jednorodzinnych, rezydencji, budynków usługowych, biurowych, wykończenia mieszkań, generalne wykonawstwo, modernizacje, rozbudowa, wykończeniowe, adaptacje kuchni, prace stanu surowego, docieplenia budynków, stiuki, trawertyny, przecierki, parkiety, cyklinowanie, lakierowanie, instalacje elektryczne, hydrauliczne, elektryka, hydraulika

Imię i nazwisko *
Adres e-mail*
Telefon
Temat*
Wiadomość*

* - pole wymagane


-