Szukaj



Z.R.B. JANSAN

Dane teleadresowe

Adres: 02-123 Warszawa
Korotyńskiego 48/99
NIP: 522-005-05-57
Telefon: 22-720-24-56
Fax: 22-720-24-57
E-mail: biuro@jansan.com.pl
Strona: www.jansan.com.pl

Opis i oferta

Wykonujemy pełny zakres robót budowlanych. Prowadzimy roboty nowe, remontowe i adaptacyjne. Wykonujemy zadania począwszy od skomplikowanych wyburzeń, skończywszy na tzw. wykończeniu "pod klucz". Roboty wykonujemy w systemie Generalnego Wykonawstwa.

Jesteśmy związani kilkuletnią współpracą z licznymi firmami wykonującymi roboty specjalistyczne. Współpracujemy z producentami materiałów budowlanych i instalacyjnych więc mamy pewność co do dobrej jakości i konkurencyjnej cenie oferowanych przez nas materiałów.

Od wielu lat współpracujemy z biurami projektowymi oraz instytucjami wykonującymi ekspertyzy techniczne. Na bieżąco śledzimy nowości techniczne w budownictwie i staramy się jak najszybciej wdrażać je do produkcji. Realizujemy inwestycje budowlane wykorzystując tradycyjne
i nowoczesne technologie.

Baza sprzętowo - magazynowa pozwala nam na realizację pełnego zakresu robót budowlanych, a potencjał ekonomiczny pozwala nam na częściowe finansowanie wykonywanych robót. Jesteśmy elastyczni w negocjowaniu warunków realizacji zleconych robót. Personel inżynieryjno - techniczny jest otwarty na szeroką współpracę z przedstawicielami Inwestora i Nadzoru Autorskiego.

Słowa kluczowe

firma budowlana, roboty budowlane, remontowe, adaptacyjne, remonty, remont, adaptacje, wyburzenia, wykończenie pod klucz, generalne wykonawstwo, roboty specjalistyczne, materiały budowlane, instalacyjne, projektowanie, ekspertyzy techniczne

Imię i nazwisko *
Adres e-mail*
Telefon
Temat*
Wiadomość*

* - pole wymagane


-