Szukaj"CITI" Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher

Dane teleadresowe

Adres: 04-301 Warszawa
Grochowska 120 lok. 16
NIP: 113-229-88-24
Telefon: 505-757-848
Fax: 22 610-07-12
E-mail: michalbettcher@interia.pl
Strona: www.elewacjeiremonty.pl.tl

Opis i oferta

Nasza firma zajmuje się zadaniami inwestycyjno-remontowymi w zakresie termomodernizacji, docieplania budynków metodą "lekko-mokrą”, remontów lokali, klatek schodowych i balkonów, malowania elewacji, czyszczenia elewacji z kamienia naturalnego metodą opatentowaną i rekomendowaną przez konserwatorów zabytków i firmę REMERS, a także pracami hydraulicznymi i elektrycznymi. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji.

Działamy na terenie Warszawy i okolic, a także na obszarze całej Polski. Wykonujemy głównie zlecenia dla firm (biura, lokale), ale również dla wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz klientów prywatnych. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta.

Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę, a także wszelkie wymagane uprawnienia. Służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.

Zajmujemy sie również czyszczeniem wszelkiego rodzaju kamieni przy pomocy opatentowanej technologi hydro-ściernej.

Zapraszamy do współpracy!

Słowa kluczowe

prace elewacyjne, elewacje, termomodernizacja, termomodernizacje, czyszczenie kamieni, technologia hydro-ścierna, docieplenia budynków, docieplanie, remont, remontowe, remonty lokali, biura, klatki schodowe, balkony, malowanie elewacji, czyszczenie elewacji, prace hydrauliczne, elektryczne, hydraulika, elektryka

Imię i nazwisko *
Adres e-mail*
Telefon
Temat*
Wiadomość*

* - pole wymagane


-