SzukajGaleco Sp. z o.o. Mazowieckie Biuro Handlowe

Dane teleadresowe

Adres: 05-070 Sulejówek
Trakt Brzeski 134
NIP: 6792594371
Telefon: 22 783-38-58
Fax: 22 783-34-45
E-mail: warszawa@galeco.pl
Strona: www.galeco.pl

Opis i oferta

Nasza firma powstała w roku 1996. Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Galeco jest jedną z firm działających i rozwijających się w grupie biznesowej GALECO Rainwater Technology.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej. Naszymi flagowymi produktami są systemy rynnowe.

W swojej ofercie proponujemy systemy orynnowania wykonane z PVC - najstarszy produkt w naszej ofercie. Galeco STAL ze stali powlekanej, to produkt odnoszący spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach eksportowych. Oferujemy również ekonomiczny system stalowy Galeco LUXOCYNK, a najnowszym "dzieckiem" jest system Galeco BEZOKAPOWY. Naszą ofertę uzupełnia Galeco DECOR - podsufitka dachowa na najwyzszym poziomie jakościowym.

Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości naszych produktów na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozę, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej.

Oferujemy korzystne warunki współpracy oraz ciągłą dostępność towarów. Bogata oferta produktów, terminowe dostawy, sprawne rozliczenia to wszystko jest gwarancją owocnej współpracy, a więc i sukcesu na wielu płaszczyznach działalności. Stawiamy na jakość swoich produktów oraz na doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników.

Potwierdzeniem jakości i rzetelności firmy są liczne dyplomy i certyfikaty premiujące jakość, uczciwość i solidność naszej firmy.

PRODUKTY:
- system Galeco STAL
- system Galeco LUXOCYNK
- system Galeco TYTAN-CYNK
- system Galeco PCV
- system BEZOKAPOWY Galeco
- podsufitka Galeco DECOR

Słowa kluczowe

systemy odprowadzania wody deszczowej, system, rynny, rynna, producent, produkcja, dystrybucja, projektowanie, rynnowy, rynnowe, podsufitka, bezokapowy, bezokapowe, pcv, stal, stalowe, stalowa, tytan, tytanowe, cynk, cynkowe, zabudowa, okapu, siding

Imię i nazwisko *
Adres e-mail*
Telefon
Temat*
Wiadomość*

* - pole wymagane


-